přeskočit navigaci / na obsah

Truhlářství POHAN Senožaty - zakázková truhlářská výroba, prodej dřevomateriálu

 
 

Kontakt:

Truhlářství POHAN Senožaty
Senožaty 241
394 56 Senožaty

e-mail: info@truhlarstvipohan.cz

Telefony:
+420 721 327 254
+420 606 433 483 – prodejna, výroba
+420 606 168 299 – prodejna, fakturace

 
Prodej medu a medoviny

Prodej medu

Čerstvý domácí med a medovina z Vysočiny >>

 
Prodej briket

Prodej briket

Plné dřevěné brikety (průměr 7,5 cm) >>

 

Obsah:

Masivní podlahy - přehled nabízených dřevin

Vyberte si z překrásných odstínů dřevin nejrůznějších barev. Díky rozsáhlé nabídce našich podlah, si můžete vybrat právě tu, která bude Vašemu domovu nejvíce slušet.

 
AMERICKÝ OŘECH rošáda lak

AMERICKÝ OŘECH rošáda lak

NOVINKA! Na českém trhu se toto provedení dřevěné podlahy objevilo v polovině roku 2007 a ihned si získalo velkou oblibu u architektů a projektantů. Podlaha v tomto provedení je jedinečná, praktická a vhodná do místností všech velikostí a tvarů. Americký ořech je velmi tvrdá exotická dřevina, navíc velmi stabilní.

 
JATOBA rošáda lak

JATOBA rošáda lak

NOVINKA! Rošáda z této exotické dřeviny je krásnou podlahou, která je jedinečná svou barevností a příjemná ve všech interiérech, vhodná do místností všech velikostí. Podlaha je velmi živá a praktická, neboť opticky dokáže skrýt drobná poškrábání i nečistoty.

 
DUB rošáda lak

DUB rošáda lak

NOVINKA! Nádherná podlaha, ve které se spojila klasická dřevěná dubová podlaha s trendem v moderních provedeních podlah. Podlaha je krásná a vhodná k použití v celém domě nebo bytě, v každé místnosti vykouzlí pohodu a teplo. Díky praktickému provedení je podlaha vhodná do obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů i chodeb. Alternativou této podlahy je rošáda v provedení jasan, která je světlejší a více živá (obrázek prozatím není k dispozici, ale můžete ji vidět v našich showroomech).

 
LHD DUB TMAVÝ olej

LHD DUB TMAVÝ olej

Moderní provedení klasické dubové podlahy. Jedná se o mořenou dubovou podlahu v olejovaném provedení. Tato speciální povrchová úprava má stále větší oblibu u zákazníků. Podlaha je v LHD provedení „selské prkno“, které je vhodné do větších prostorů.

 
LHD DUB BÍLÝ olej škrábaný

LHD DUB BÍLÝ olej škrábaný

Stejně jako předchozí podlaha je i tento druh provedení novinkou, která reaguje na moderní trendy v bydlení. Jedná se o dubovou jedno lamelovou podlahu ve škrábaném provedení s bílým olejem. Použitím bílého oleje se stává dubová podlaha světlejší, ale ne úplně bílou, což by na dřevěné podlaze nevypadalo přirozeně. Bílý olej je přírodní olej s obsahem bílých pigmentů. Tato vyhledávaná podlaha je na objednávku a zákazník si může stanovit míru škrábání stejně jako u předchozí varianty. Možné je také country provedení, ve kterém se objevují suky a běl, které dodají podlaze její přírodní charakter.

 
LHD DUB NATUR škrábaný olej

LHD DUB NATUR škrábaný olej

Další možné provedení dubové LHD podlahy. Škrábáním nášlapné vrstvy se zvýrazní kresba dřeviny, která je umocněna použitím olejované povrchové úpravy. Na dotek je povrch podlahy přirozený s drobnými nerovnostmi. Podlaha je vhodná do obývacích pokojů a ložnic, všude tam, kde chcete vytvořit krásný, teplý domov. Podlaha se vyrábí na přání zákazníka, který si může určit míru škrábání povrchu. Při jemném škrábání vynikne kresba dřeva a při výrazném škrábání se zdůrazní speciální povrchová úprava.

 
DUB NATUR 3 lamela lak

DUB NATUR 3 lamela lak

Typická dřevěná podlaha. Podlaha, která je synonymem pro dokonalou dřevěnou podlahu. Výrazná kresba dřeva, stejnobarevné hnědé lamely bez běle, suků a velkých oček. K této tradiční podlaze jsou vhodné dřevěné doplňky interiéru. Podlahu je možno zakoupit ještě ve standard kvalitě, která má větší barevné rozdíly v lamelách, suky a očka, ale neobsahuje běl. S bělí dodáváme dub country. Samozřejmostí je olejovaná povrchová úprava.

 
AMERICKÁ TŘEŠEŇ 3 lamela lak

AMERICKÁ TŘEŠEŇ 3 lamela lak

Jedná se o velmi vyhledávanou podlahu, nejkrásnější z exotických dřevin, která je nadčasová, s výraznou kresbou a červeným nádechem. Charakteristická kresba a barevnost dřeviny dodá interiéru příjemné teplo a pohodlí. Podlahu je možno na objednávku dodat i v olejovaném provedení.

 
JATOBA NATUR 3 lamela lak

JATOBA NATUR 3 lamela lak

Exotická dřevěná podlaha s typicky červenohnědou barvou. Tvrdá krásná dřevina se zajímavou kresbou zvýrazní Váš interiér. Podlahu možno dodat opět v olejovaném provedení.

 
MERBAU 3 lamela lak

MERBAU 3 lamela lak

Klasická exotická dřevina. Merbau je známou červenohnědou dřevinou, která se již dlouhá léta používá na podlahy. Dřevina je charakteristická svou strukturou, ve které se objevují malé dřeňové paprsky světlé barvy. Jednotlivé lamely se mohou lišit svou barevností. Merbau je nejstabilnější exotická dřevina, dříve prodávaná hlavně jako masivní parketa, od níž se nyní upouští a stále častěji se přechází k její 3vrstvé variantě. K dodání je podlaha také v olejovaném provedení, které krásně matuje a zdůrazní přírodní původ podlahy.

 
IROKO 3 lamela lak

IROKO 3 lamela lak

Žlutavé zabarvení některých lamel je odlišné od ostatních exotických dřevin, které jsou červenohnědé. Zabarvení této dřeviny je jedinečné a dodává podlaze nevšední charakter a osobitost. V interiéru je podlaha dominantní, nápaditá, vhodná je v kombinaci se světlejšími okny. Je to opět tvrdá exotická dřevina, které sluší i olejovaná povrchová úprava.

 
BAMBUS TMAVÝ lak

BAMBUS TMAVÝ lak

Bambusová podlaha je krásná a originální svým složením. Vertikální řez dřeviny vytváří charakteristickou bambusovou strukturu. Tato podlaha je vhodná především do moderních jednoduchých interiérů, kde se klade důraz na originalitu každé jednotlivé části. Bambusová podlaha je velmi různobarevná, lamely přechází od světlehnědých až po tmavohnědé. Je na umění zkušeného podlaháře, aby lamely složil zajímavým způsobem a dal tak podlaze jedinečnou vizáž. Variantou této podlahy je olejovaná povrchová úprava.

 
BAMBUS SVĚTLÝ lak

BAMBUS SVĚTLÝ lak

Stejně jako u tmavého bambusu je i tato podlaha charakteristická vertikálním řezem dřeviny. Podlaha je světle žlutá. Na podlaze se objeví lamely různých barevných odstínů, které zdůrazní přírodní původ podlahy. Při pokládce je potřeba zkušeného podlaháře, který si umí s různobarevností podlahy poradit a jednotlivé lamely sladit do barevně zajímavých variací. Podlaha je dodávána také v olejované variantě.

 
BUK NATUR 3 lamela lak

BUK NATUR 3 lamela lak

Načervenalý nádech nejprodávanější podlahy je oblíbený u všech zákazníků. Podlaha je neutrální, vhodná do místností všech velikostí a typů. Buk je dřevina typická pro naše prostředí. Natur kvalita je výběr lamel, které nemají velké barevné rozdíly a jsou bez výskytu černých oček a dřeňových paprsků. Podlaha může být dále v kvalitě standard nebo country, vždy v laku nebo oleji a také je možnost jednolamelového provedení, které je na objednávku.

 
JASAN NATUR 3 lamela lak

JASAN NATUR 3 lamela lak

Nádherná světlá dřevěná podlaha. Díky výrazné kresbě jasanu je podlaha jednou z nejkrásnějších dřevěných podlah, která si získává příznivce všech věkových kategorií a uplatnění nalezne ve všech interiérech. Tato podlaha se dodává rovněž v olejované povrchové úpravě, nově také v bílém laku nebo bílém oleji.

 
JASAN COUNTRY 3 lamela lak

JASAN COUNTRY 3 lamela lak

Velmi oblíbená a známá podlahová dřevina jasan má v tomto provedení specifickou strukturu. Country kvalita u podlahy z jasanu vytváří nádhernou pestrost a barevnost. Na podlaze vyniká výrazná kresba dřeviny. Tato zajímavá podlaha se stále častěji dodává v olejované podobě.

 
HABR NATUR 3 lamela lak

HABR NATUR 3 lamela lak

NOVINKA v evropských dřevinách! Jednoduchá světlá dřevina s šedavým nádechem, která nemá výraznou kresbu a je téměř bez struktury, si podmanila mnohé zákazníky. Interiér s touto dřevěnou podlahou dá vyniknout barevnému zařízení. Neutrální barvu podlahy lze kombinovat s různě barevnými stěnami a textilními doplňky v místnosti. Podlaha je vhodná do všech prostor, habr je nejtvrdší evropskou dřevinou. Podlaha se dodává také v country kvalitě, u které se objevují větší barevné rozdíly lamel a občané černé dřeňové paprsky. U této podlahy je na objednávku také možnost olejované varianty.

 
BŘÍZA STANDARD 4 lamela lak

BŘÍZA STANDARD 4 lamela lak

Klasická dřevina, velmi vhodná do rustikálnějších interiérů, dětských pokojů a ložnic. Jedná se o měkkou dřevinu, která je charakteristická žlutavým nádechem se světelnými „zrcadly“. Ve 4 lamelovém provedení užších lamel opticky zvětší i malý prostor. Znázorněna je lakovaná povrchová úprava v kvalitě standard. Další možností je olejovaná povrchová úprava, 3 lamela, kvalita natur nebo country.

 
DOUSSIE NATUR 3 lamela lak

DOUSSIE NATUR 3 lamela lak

Krásná barevná podlaha z velmi oblíbené exotické dřeviny. Jedná se o dřevinu, která díky svému teplému zabarvení příjemně zútulní interiér a v kombinaci se světlým zařízením místnosti vytvoří domov, do kterého se budete rádi vracet. Stejně jako jiné exotické dřeviny je i doussie velmi stabilní a tvrdá dřevina. Podlahu je možno zakoupit i v olejovaném provedení, které je u exotických dřevin velmi oblíbené, jelikož podlaha získá více svou přirozenou podobu a může „dýchat“.

 
OŘECH AMERICKÝ country 3 lamela lak

OŘECH AMERICKÝ country 3 lamela lak

Tmavá výrazná podlaha z této známé exotické dřeviny se u nás na trhu objevuje již několik let a patří mezi nejoblíbenější z exotických dřevin. Podlaha je tmavá, ale běl ji dodává barevnost a zajímavost. Podlaha vyniká ve velkých obývacích pokojích se světlým zařízením, ale zároveň dodá zajímavý vzhled i menší ložnici. Americký ořech je možno zakoupit i v natur kvalitě – bez běle, kdy je podlaha složena pouze z tmavých lamel. Záleží na každém, kterému typu podlahy dá přednost.

 
Mapa webu
Created by CREATION.CZ